Publications Office of the EU
Francie-Montpellier: Opravy a údržba zdravotnických přístrojů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Montpellier: Opravy a údržba zdravotnických přístrojů

  • Zveřejněno
    26/03/2016
  • Lhůta
    06/05/2016
  • Udělení zakázky
    04/07/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CHRU de Montpellier
Místo plnění
NUTS code: FRJ13 Hérault
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ13 Hérault
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50421000 Opravy a údržba zdravotnických přístrojů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
34,219.60 EUR
Číslo nabídky
16a0096
Popis

Prestations de maintenance, fourniture d'accessoires, pièces détachées, consommables pour les laveurs désinfecteurs de marque Miele du CHU de Montpellier.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
34,219.60 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Société Miele
Poštovní adresa: 9 avenue Albert Einstein
Obec: Le Blanc-Mesnil
PSČ: 93151
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.