Publications Office of the EU
ÚDRŽBA SILNIČNÍ SÍTĚ VNITROSTÁTNÍ A PROVINCE THESSALONIKI NA OBDOBÍ 2024–2025 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

ÚDRŽBA SILNIČNÍ SÍTĚ VNITROSTÁTNÍ A PROVINCE THESSALONIKI NA OBDOBÍ 2024–2025

  • Zveřejněno
    27/05/2024
  • Lhůta
    03/07/2024
  • Otevírání nabídek
    04/07/2024
  • Udělení zakázky
    30/04/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL522 Θεσσαλονίκη
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233140 Práce na stavbě silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,096,774.19 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,354,851.90 EUR
Číslo nabídky
621/2024_ΠΕ_ΠΚΜ
Popis

Projekt patří do kategorie projektů SILNIČNÍ BUDOVA A ELEKTROMECHANICKÁ PRÁCE a práce se týkají: - Zlepšení/oprava stávajícího povrchu vozovky - Opravy a údržba techniků atd. - Obnova svislého a vodorovného značení - Odlesňování a odstraňování nežádoucí vegetace - Údržba elektromechanických zařízení. Práce, které mají být provedeny, se týkají opravy, údržby a obnovy poškození povrchu vozovky, svislého a vodorovného značení a obecně zlepšení bezpečnostních opatření na národních a okresních silnicích spadajících do pravomoci městské jednotky v Soluni, jakož i údržby a opravy škod na síti silničního osvětlení v národní silniční síti spadající do pravomoci městské jednotky v Soluni.

Metoda podání
Elektronicky:
https://portal.eprocurement.gov.gr
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://portal.eprocurement.gov.gr
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/07/2024 08:00
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
2,096,774.19 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,354,851.90 EUR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.