Publications Office of the EU
Česko-Praha: Sběrné vaky, drenáže a soupravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Praha: Sběrné vaky, drenáže a soupravy

  • Zveřejněno
    29/04/2022
  • Lhůta
    30/05/2022
  • Otevírání nabídek
    30/05/2022
  • Udělení zakázky
    19/08/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Místo plnění
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33141600 Sběrné vaky, drenáže a soupravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,600,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,200,640.00 CZK
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
1256/2022-ÚVN
Popis

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu pro podtlakovou terapii ran a bezplatná výpůjčka podtlakových léčebných jednotek pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha, a to včetně kompletní instalace dodávaného zařízení, jakož i jeho uvedení do provozu.

Metoda podání
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/profil/UVN
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/05/2022 10:15
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.