Publications Office of the EU
FOURNITURE DE DONNÉES ET D'INFORMATIONS MÉTÉOROLOGIQUES, ET MISE EN oeUVRE D'UN DISPOSITIF DE VEILLE ET D'ALERTE MÉTÉOROLOGIQUE 24H/24 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

FOURNITURE DE DONNÉES ET D'INFORMATIONS MÉTÉOROLOGIQUES, ET MISE EN oeUVRE D'UN DISPOSITIF DE VEILLE ET D'ALERTE MÉTÉOROLOGIQUE 24H/24

  • Zveřejněno
    03/01/2025
  • Lhůta
    13/01/2025
  • Otevírání nabídek
    14/01/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Metropole Rouen Normandie
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71351610 Meteorologické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
24-EAU-SVDB-FoDonnéesMétéo
Popis

La présente consultation concerne un accord-cadre pour un montant maximal annuel de 100 000 euro(s) HT pour la fourniture de données et d'informations météorologiques, et la mise en oeuvre d'un dispositif de veille et d'alerte météorologique 24h/24 dans le cadre du Programme d'Actions de Préventions des Inondations Rouen-Louviers-Austreberthe 2024-2030 (PAPI Rouen-Louviers-Austreberthe). - La Métropole Rouen Normandie - Le Syndicat des bassins versants Cailly-Aubette-Robec - La Communauté d'Agglomération Seine Eure - Le Syndicat de bassin versant Austreberthe-Saffimbec ont constitué un groupement de commandes pour la passation de la présente consultation. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction soit 400 000,00 euro(s) HT sur 4 ans

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1550024
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1550024
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/01/2025 14:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Valeur technique
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Valeur environnementale
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix des prestations
Váha (procenta, přesně) : 50
Odhadovaná hodnota
400,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.