Publications Office of the EU
Raamovereenkomst asbestattest voor burgers - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Raamovereenkomst asbestattest voor burgers

  • Zveřejněno
    14/04/2025
  • Lhůta
    15/05/2025
  • Udělení zakázky
    17/07/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Opdrachthoudende vereniging voor Huisvuilverwerking Midden-Waasland cvba
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE236 Arr. Sint-Niklaas
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90650000 Likvidace azbestu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,637.00 EUR
Číslo nabídky
Asbestattest 2025/001
Popis

Het voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten voor burgers in het projectgebied van afvalintercommunale MIWA.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/a1e635b6-e924-45b3-b514-41cbd5aff31e/general
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/a1e635b6-e924-45b3-b514-41cbd5aff31e/general
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Totale inschrijvingsprijs
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
4,637.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: S-LINK
Poštovní adresa:
Obec: Destelbergen
PSČ: 9070
Země:
Úřední název: ABESCO CONTRACTS
Poštovní adresa:
Obec: Glabbeek
PSČ: 3380
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.