Publications Office of the EU
Bulharsko-Razlog: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Razlog: Elektrická energie

  • Udělení zakázky
    16/12/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ОБЩИНА РАЗЛОГ
Místo plnění
NUTS code: BG413 Благоевград
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG413 Благоевград
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
711,275.83
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
711,275.83 BGN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Доставка на електрическа енергия от доставчик от последна инстанция за обекти на община Разлог

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
711,275.83
Konečná hodnota zakázky
711,275.83 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: ЧЕЗ ЕЛЕКТРО БЪЛГАРИЯ АД
Poštovní adresa: бул. Цариградско шосе № 159
Obec: София
PSČ: 1748
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.