Publications Office of the EU
Belgie-Louvain: Poradenství v oblasti bezpečnosti - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Belgie-Louvain: Poradenství v oblasti bezpečnosti

  • Zveřejněno
    29/05/2019
  • Lhůta
    03/07/2019
  • Otevírání nabídek
    03/07/2019
  • Udělení zakázky
    07/02/2020
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Mobiliteit en Openbare Werken, Agentschap Wegen en Verkeer, Afdeling Vlaams-Brabant
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79417000 Poradenství v oblasti bezpečnosti
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
AWV Vl-Br-X21/0/470-F03_1
Popis

Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin van art. 2, 21o Wet Overheidsopdrachten.
Het voorwerp van de opdracht is: het ter beschikking stellen van een veiligheidscoördinator-ontwerp en/of veiligheidscoördinator-verwezenlijking en het verlenen van assistentie aan de aanbestedende overheid hieromtrent. Volgens de CPV-classificatie hebben deze diensten betrekking op: 79417000-0.

Metoda podání
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=AWV+Vl-Br-X21%2F0%2F470-F02
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/07/2019 10:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.