Publications Office of the EU
Aquisição de serviços de desenvolvimento de novos módulos para o Sistema de Informação de Análise de Candidaturas (SIAC-GRA) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de serviços de desenvolvimento de novos módulos para o Sistema de Informação de Análise de Candidaturas (SIAC-GRA)

  • Zveřejněno
    17/03/2025
  • Lhůta
    13/04/2025
  • Otevírání nabídek
    14/04/2025
  • Udělení zakázky
    04/06/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Direção Regional de Apoio ao Investimento e à Competitividade
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
499.50 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Aquisição de serviços de desenvolvimento de novos módulos para o Sistema de Informação de Análise de Candidaturas (SIAC-GRA)

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.acingov.pt
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.acingov.pt
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/04/2025 10:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Preço-Qualidade.
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
500,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
499.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: AXIANSEU II DIGITAL CONSULTING, S.A
Poštovní adresa:
Obec: Lisboa
PSČ: 1990-095
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.