Publications Office of the EU
Sanitel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Sanitel

  • Zveřejněno
    20/03/2024
  • Lhůta
    19/04/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Agence Fédérale pour la Sécurité de la Chaîne Alimentaire
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,818,182.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Sanitel 2024
Popis

Předmětem této zakázky je uzavření rámcové dohody o poskytování služeb pro hosting celého Sanitelova řešení, jakož i pro údržbu (přizpůsobivou a vyvíjející se údržbu) a podporu. Tento trh zahrnuje rovněž rozšíření funkcí aplikací a databází Sanitel jak pro Belgii, tak pro Lucemburské velkovévodství. Po skončení platnosti stávající smlouvy (31/1/2025) bude celé řešení Sanitel fungovat na prostředí PaaS ve veřejném cloudu.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/726e5453-b8a0-46f5-a800-ad330ccd65a2/general
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/726e5453-b8a0-46f5-a800-ad330ccd65a2/general
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Zie lastenboek
Váha (procenta, přesně) :
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Zie lastenboek
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
3,818,182.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.