Publications Office of the EU
Mládež Překlenutí s koordinací - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Mládež Překlenutí s koordinací

  • Zveřejněno
    04/04/2025
  • Lhůta
    05/06/2025
  • Otevírání nabídek
    05/06/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Gemeente Assen
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL131 Noord-Drenthe
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85300000 Sociální péče a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
61,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2025-JeugdAfstemming-01
Popis

Léčba s pobytem, Trajektorie v zahraničí (dříve Time-out), Intenzivní ambulantní rodinná léčba, Dětské denní centrum (KDC), Lékařské ortopedické centrum (MOC), Specializované ústavy péče o duševní zdraví, Pobyt s intenzivním vedením € 61.000.000

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/373400
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/373400
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/06/2025 12:45
Způsob zadání zakázky
Zie inkoopdocumenten voor eisen.
Odhadovaná hodnota
61,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.