Publications Office of the EU
Přeprava, přeprava a třídění obalů pro domácnost - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Přeprava, přeprava a třídění obalů pro domácnost

  • Zveřejněno
    19/11/2024
  • Lhůta
    21/11/2024
  • Otevírání nabídek
    21/11/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Communauté de communes du Pays Sabolien
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRG04 Sarthe
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,560,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
24Cps21
Popis

Trh s Alloti. Maximální roční částka činí 510 000 EUR bez DPH, tj.: – část 1: 120 000 EUR (s) bez DPH – část 2: 390 000 EUR bez daně

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1544926
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1544926
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/11/2024 12:01
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.