Publications Office of the EU
Německo-Schorndorf: Zdviháky a zdvihací zařízení na vozidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Schorndorf: Zdviháky a zdvihací zařízení na vozidla

  • Zveřejněno
    23/09/2022
  • Lhůta
    20/10/2022
  • Otevírání nabídek
    20/10/2022
  • Udělení zakázky
    07/11/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Zentrale Dienste Schorndorf
Místo plnění
NUTS code: DE116 Rems-Murr-Kreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE116 Rems-Murr-Kreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42413000 Zdviháky a zdvihací zařízení na vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
97,986.25 EUR
Číslo nabídky
ZDS_2022_03
Popis

Gegenstand der Leistung ist die Lieferung und Montage von zwei Stempel Hebebühnen mit diversem Zubehör und eines Rollenbremsenprüfstandes für die Zentrale Dienste Schorndorf.

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabeportal-bw.de/Satellite/notice/CXS0Y44YY5P
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/10/2022 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
97,986.25 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Dick & Schaub GmbH
Poštovní adresa: Wiesenstr. 38
Obec: Sinsheim
PSČ: 74889
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.