Publications Office of the EU
Polsko-Inowrocław: Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Inowrocław: Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie

  • Zveřejněno
    15/09/2017
  • Lhůta
    24/10/2017
  • Otevírání nabídek
    24/10/2017
  • Udělení zakázky
    22/12/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr L. Błażka
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09300000 Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,299,177.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,641,058.46 PLN
Číslo nabídky
D-26/2017
Popis

I. Opis przedmiotu zamówienia.
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na potrzeby Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym nazwy i lokalizacje obiektów, prognozowane zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie obowiązywania umowy, rodzaje taryf, moc umowną, miejsce dostarczania oraz niezbędne dane do zawarcia umowy zawiera załącznik nr 2.
2. Wskazane w załączniku nr 2 wartości są wartościami szacunkowymi, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Rzeczywiste rozliczenia odbywać się będą na podstawie bieżących wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych za dostawę energii elektrycznej zgodnie z ofertą Wykonawcy.
3. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie – Prawo energetyczne z dnia 10.4.1997 r. (Dz. U. z 2012 poz. 1059 z póź. zmianami) przepisach wykonawczych do tej ustawy, a w szczególności Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 4.5.2007 roku w sprawie szczególnych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. z 2007 r. Nr 93, poz. 623), oraz ogólnie obowiązujących przepisach prawnych.
4. Wykonawca jest zobowiązany do posiadania na dzień rozpoczęcia świadczenia usługi umowy z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego, do którego sieci przyłączone są obiekty Zamawiającego, umożliwiającej świadczenie usługi kompleksowej dla obiektów objętych niniejszym zamówieniem.
5. Usługa dystrybucji jest świadczona na podstawie odrębnej umowy zawartej z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego.
6. Nazwa i kod dotyczący przedmiotu zamówienia określony we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 09300000-2
7. Do obowiązków Wykonawcy należy m.in.:
a) Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia oraz przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność za właściwe wykonanie zamówienia
b) Spełnienie innych wymagań określonych we wzorze umowy oraz wynikających z obowiązujących przepisów prawa.
8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
II. Termin wykonania zamówienia.
Termin realizacji zamówienia: umowa obowiązywać będzie od dnia 1.2.2018 r. do dnia 31.1.2021 r. (okres 36 miesięcy).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/10/2017 10:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,299,177.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
2,641,058.46 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Energa Obrót A.S., al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk
Poštovní adresa:
Obec:
PSČ:
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.