Publications Office of the EU
analýza vektorové sítě milimetrových vln - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

analýza vektorové sítě milimetrových vln

  • Zveřejněno
    03/03/2026
  • Lhůta
    07/04/2026
  • Udělení zakázky
    08/05/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Technische Universität Clausthal - Institut für Elektrische Informationstechnik
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE916 Goslar
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
435,822.00 EUR
Číslo nabídky
02404/7070/10
Popis

Zařízení pro analýzu vektorové sítě milimetrových vln

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium: Summe der in den Bewertungskriterien erreichten Punkte
Typ: quality
Popis: s. Leistungsbeschreibung
Váha (procenta, přesně) : 40.00000000
Kritérium: Preis
Typ: price
Popis: Der Preis fließt als Kriterium in die entscheidende Gewichtung des Gesamtangebotes mit ein. Das preisgünstigste Angebot erhält die volle Punktzahl von 10 Punkten. Ein Angebot, dessen Gesamtpreis eineinhalbmal so hoch wie der niedrigste Angebotspreis ist, erhält keine Punkte. Angebote, deren Preis zwischen dem niedrigsten Angebotspreis und dem eineinhalb- fachen niedrigsten Angebotspreis liegen, erhalten eine linear berechnete Punktzahl
Váha (procenta, přesně) : 40.00000000
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
435,822.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Rohde & Schwarz GmbH & Co. KG
Poštovní adresa:
Obec: München
PSČ: 81671
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.