Publications Office of the EU
Česko-Praha: Poskytování (víceúčelových) poukázek na stravu a relaxaci - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Praha: Poskytování (víceúčelových) poukázek na stravu a relaxaci

  • Oznámení výsledků
    12/09/2019
  • Odhad zveřejnění
    29/11/2019
  • Zveřejněno
    27/12/2019
  • Lhůta
    17/02/2020
  • Udělení zakázky
    29/06/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Agentura pro evropský GNSS (GSA)
Místo plnění
NUTS code: CZ01 Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ Česko
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98000000 Jiné služby pro veřejnost, sociální služby a služby jednotlivcům
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
43,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
43,000,000.00 CZK
Číslo nabídky
GSA/OP/17/19
Popis

Cílem tohoto zadávacího řízení je pravidelné poskytování (víceúčelových) poukázek na stravu a relaxaci, které budou rozděleny mezi personál GSA.
Rámcová smlouva bude mít dobu trvání jednoho roku, s výhradou automatického prodloužení až třikrát pokaždé na období jednoho roku s maximální celkovou dobou trvání čtyř let.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Det Europæiske GNSS-Agentur (GSA)
Poštovní adresa: Janovského 438/2
Obec: Prague
Kód NUTS: CZ
PSČ: 17000
Země: CZE
Kontaktní osoba: Legal and Procurement Department
Hlavní adresa: https://www.gsa.europa.eu/about/how-we-work/procurement
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
43,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
43,000,000.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: Edenred CZ s.r.o.
Poštovní adresa: Pernerova 691/42
Obec: Prague 8
PSČ: 18600
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.