Publications Office of the EU
Nizozemsko-Haag: Stěhovací služby pro Eurojust - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Haag: Stěhovací služby pro Eurojust

  • Zveřejněno
    19/11/2014
  • Lhůta
    14/01/2015
  • Otevírání nabídek
    21/01/2015
  • Udělení zakázky
    27/03/2015
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
L-Eurojust
Místo plnění
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98392000 Stěhovací služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
500,000.00 EUR
Číslo nabídky
2014/PO/EJ/14.
Popis

Cílem tohoto nabídkového řízení bylo uzavřít rámcovou smlouvu o stěhovacích službách, na základě které budou Eurojustu zaručeny služby stěhování o vysoké kvalitě na období 4 let. V rámci této zakázky Eurojust rozlišuje 3 druhy služeb:
1. stěhování Eurojustu ze stávajících do nových prostor;
2. služby vnitřního/vnějšího stěhování, tedy plánovaná vnitřní stěhování a neplánovaná stěhování;
3. poskytnutí požadovaných služeb a vybavení pro vnitřní a vnější stěhování a zajištění dočasných prostor pro uložení.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/01/2015 14:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
500,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
500,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: UTS Abbink B.V.
Poštovní adresa: Zuiderweg 70
Obec: Rijswijk
PSČ: 2289 BR
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.