Publications Office of the EU
Španělsko-Tarragona: Audiovizuální přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Tarragona: Audiovizuální přístroje

  • Oznámení výsledků
    27/07/2021
  • Odhad zveřejnění
    01/09/2021
  • Zveřejněno
    15/03/2022
  • Lhůta
    28/03/2022
  • Otevírání nabídek
    06/04/2022
  • Udělení zakázky
    28/10/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
DIPUTACIÓN DE TARRAGONA
Místo plnění
NUTS code: ES514 Tarragona
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES514 Tarragona
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32321200 Audiovizuální přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
347,329.02 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
329,103.74 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Suministro, instalación, licencias y soporte técnico de videoconferencias y audiovisuales de la Boca de la Mina

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: DIPUTACIÓN DE TARRAGONA
Národní registrační číslo: P4300000I
Poštovní adresa: Paseo de San Antonio, 100
Obec: TARRAGONA
Kód NUTS: ES514
PSČ: 43003
Země: ESP
Kontaktní osoba: Servicios Internos - Unidad de Contratación, Aprovisionamientos y Expropiaciones
Hlavní adresa: www.diputaciodetarragona.cat
Elektronicky:
http://pdc.diputaciodetarragona.cat
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/04/2022 11:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.