Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Rozvod elektřiny - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Rozvod elektřiny

  • Udělení zakázky
    31/08/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii Cezamat, Politechnika Warszawska
Místo plnění
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
65310000 Rozvod elektřiny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,287,040.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,750,000.00 PLN
Číslo nabídky
CEZAMAT/ZP10/2017
Popis

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej na potrzeby Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,287,040.00
Konečná hodnota zakázky
1,750,000.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Innogy Stoen Operator Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Nieświeska 52
Obec: Warszawa
PSČ: 03-867
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.