Publications Office of the EU
Německo-Freyung: Síťové komponenty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Freyung: Síťové komponenty

  • Zveřejněno
    20/08/2021
  • Lhůta
    17/09/2021
  • Otevírání nabídek
    17/09/2021
  • Udělení zakázky
    11/10/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landratsamt Freyung-Grafeanu
Místo plnění
NUTS code: DE225 Freyung-Grafenau
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE225 Freyung-Grafenau
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32422000 Síťové komponenty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Číslo nabídky
20-L-77.05
Popis

Am Don Bosco-Schule Grafenau (Sonderpädagogisches Förderzentrum) wird für die Gestaltung zeitgemäßen Unterrichts eine strukturierte
Gebäudeverkabelung erstellt. Dafür sollen im Rahmen des Förderprogramms "DigitalPakt Schule 2019 bis 2024" die erforderlichen Netzwerkkomponenten.
beschafft werden:
- 1 St. Netzwerk-Switch, 48-Port
- 5 St. Netzwerk-Switch, 24-Port
- 1 St. PoE-fähiger Netzwerk-Switch, 24-Port
- 20 St. WLAN Access-Points
- 8 St. Transceiver-Uplink-Module, 10GBASE-SR
- 8 St. LWL Patchkabel OM3
- 90 St. Ethernet Patchkabel, Länge 2 m
- 66 St. Ethernet Patchkabel, Länge 5 m

Metoda podání
Elektronicky:
https://evergaben.pnp.de/Veroeffentlichung/av15b5aa-eu
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/09/2021 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Schraml.it
Poštovní adresa: Grafenauer Str. 7
Obec: Freyung
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.