Publications Office of the EU
Německo-Mnichov: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Mnichov: Stavební práce

  • Zveřejněno
    10/10/2023
  • Lhůta
    07/11/2023
  • Otevírání nabídek
    07/11/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
GWG Städtische Wohnungsgesellschaft München mbH
Místo plnění
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
1502-18-pen-Bau
Popis

Kanalizační a infiltrační systémy pro novou výstavbu 48 bytových jednotek a obchodního centra s podzemním parkovištěm v Mnichově, ulice Wiesentfelser 68

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.meinauftrag.rib.de/public/DetailsByPlatformIdAndTenderId/platformId/1/tenderId/253083
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/11/2023 11:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.