Publications Office of the EU
Francie-Paříž: Školení a simulace v oblasti bezpečnostních zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Paříž: Školení a simulace v oblasti bezpečnostních zařízení

  • Zveřejněno
    09/10/2018
  • Lhůta
    09/11/2018
  • Otevírání nabídek
    09/11/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Ministère de la Défense
Místo plnění
NUTS code: FR10 Île de France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR10 Île de France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80610000 Školení a simulace v oblasti bezpečnostních zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
DICoD_2018.31.02.00.370.75.01
Popis

La présente consultation a pour objet l'organisation de la pression médiatique et sociétale simulées des exercices de sécurité nucléaire au profit du ministère des armées.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ministère de la Défense
Poštovní adresa: 60 boulevard du Général Martial Valin
Obec: Paris Cedex 15
Kód NUTS: FR10
PSČ: 75509
Země: FRA
Hlavní adresa: https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=387720&orgAcronyme=g7h
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/11/2018 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.