Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Bristol: Rekreační, kulturní a sportovní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Bristol: Rekreační, kulturní a sportovní služby

  • Oznámení výsledků
    10/04/2014
  • Zveřejněno
    03/05/2014
  • Lhůta
    06/06/2014
  • Udělení zakázky
    03/06/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bristol City Council
Místo plnění
NUTS code: UKK11 Bristol, City of
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKK11 Bristol, City of
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
92000000 Rekreační, kulturní a sportovní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
38,000,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
38,000,000.00 GBP
Číslo nabídky
Proactis Reqd 1001017 & 1001139
Popis

Bristol City Council has awarded a service concession contract for an operator for Bristol's new indoor entertainment arena. This is a service concession contract and accordingly is not subject to the tendering requirements set out in the 2006 Public Procurement Regulations.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
38,000,000.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
38,000,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: SMG Europe Holding Limited
Poštovní adresa: Metro Radio Arena, Arena Way
Obec: Newcastle
PSČ: NE4 7NA
Země: GBR

Úřední název: Live Nation Entertainment Inc.
Poštovní adresa: 2nd Floor, Regent Arcade House, 19-25 Argyll Street
Obec: London
PSČ: W1F 7TS
Země: GBR

Úřední název: Arena Island Limited
Poštovní adresa: 2nd Floor, Regent Arcade House, 19-25 Argyll Street
Obec: London
PSČ: W1F 7TS
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.