Publications Office of the EU
Polsko-Krotoszyn: Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Krotoszyn: Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací

  • Zveřejněno
    21/03/2018
  • Lhůta
    30/04/2018
  • Zrušeno
    04/07/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Państwowe gospodarstwo leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krotoszyn
Místo plnění
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71322000 Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
72,000.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
ZP.270.3.2018
Popis

Wykonanie kompletu dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów Małej Retencji Nizinnej wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i pozwoleń.
W szczególności zamówienie obejmuje wykonanie, opracowanie i uzyskanie:
1. Inwentaryzacji przyrodniczej dla planowanych obiektów małej retencji nizinnej (MRN2) położonych w obszarze NATURA 2000, wg założeń opisanych niżej
2. Kompletu dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów (MRN2) zawierającej:
a) projekt budowlany wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych - 4 egzemplarze papierowe i 1 egzemplarz w wersji elektronicznej,
b) projekt wykonawczy - 4 egzemplarze w wersji papierowej i 1 egzemplarz w wersji elektronicznej,
c) kosztorys inwestorski na roboty budowlane - 1 egzemplarz w wersji papierowej,
d) przedmiar robót - po 1 egzemplarzu w wersji papierowej i elektronicznej,
e) kosztorys ofertowy (ślepy) - po 1 egzemplarzu w wersji papierowej i elektronicznej.
f) operat wodno prawny.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Krotoszyn
Poštovní adresa: ul. Wiewiórowskiego 70
Obec: Krotoszyn
Kód NUTS: PL41
PSČ: 63-700
Země: POL
Kontaktní osoba: Mariusz Waszczuk
Hlavní adresa: www.krotoszyn.poznan.lasy.gov.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/04/2018 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
72,000.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.