Publications Office of the EU
Rakousko-Vídeň: Čisticí a hygienické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakousko-Vídeň: Čisticí a hygienické služby

  • Zveřejněno
    10/09/2016
  • Lhůta
    18/10/2016
  • Otevírání nabídek
    18/10/2016
  • Udělení zakázky
    14/12/2016
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Technische Universität Wien | Gebäude und Technik
Místo plnění
NUTS code: AT13 Wien
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT13 Wien
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90900000 Čisticí a hygienické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
10,850,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
2016-IFS.RNG-070
Popis

Reinigung für die Standorte der TU Wien, 6 Lose.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Technische Universität Wien / Gebäude und Technik
Poštovní adresa: Resselgasse 3
Obec: Wien
Kód NUTS: AT13
PSČ: 1040
Země: AUT
Kontaktní osoba: Mag. Astrid Steiner
Hlavní adresa: https://www.gut.tuwien.ac.at/beschaffung/
Nabídky lze podat
Submission for one lot only
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/10/2016 14:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.