Publications Office of the EU
Dánsko-Kodaň: Administrativní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánsko-Kodaň: Administrativní služby

  • Zveřejněno
    30/11/2018
  • Lhůta
    28/12/2018
  • Otevírání nabídek
    28/12/2018
  • Udělení zakázky
    11/03/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
Místo plnění
NUTS code: DK011 Byen København
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK Danmark
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
75100000 Administrativní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,500,000.00 DKK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,500,000.00 DKK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Metoda podání
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/12/2018 23:59
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,500,000.00 DKK
Konečná hodnota zakázky
2,500,000.00 DKK
Přidělení zakázky
Úřední název: Nextstep by Bindslev A/S
Poštovní adresa: Bygmestervej 57
Obec: København NV
PSČ: 2400
Země: DNK
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.