Publications Office of the EU
Zpracování PUG ve formátu GIS pro obec Radauti, župa Suceava - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Zpracování PUG ve formátu GIS pro obec Radauti, župa Suceava

  • Zveřejněno
    09/01/2024
  • Lhůta
    12/02/2024
  • Otevírání nabídek
    12/02/2024
  • Udělení zakázky
    21/05/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Municipiul Radauti
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO215 Suceava
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71410000 Územní plánování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
770,000.00 RON
Číslo nabídky
4244148_2023_PAAPD1438483
Popis

Zakázka zahrnuje zadání zakázky na služby za účelem vypracování dokumentace PUG ve formátu GIS pro obec Radauti, župa Suceava, v rámci projektu vybraného pro financování v rámci národního plánu pro oživení a odolnost, koordinovaného ministerstvem pro rozvoj veřejných prací a správy, složka 10, podle smlouvy o financování č. 131247/21.11.2022. Poskytování služeb bude probíhat v souladu se zásadami zásady „významně nepoškozovat“, které stanovila Evropská komise v rámci mechanismu pro oživení a odolnost. Uchazeči budou muset vysvětlit, jak jsou poskytované služby v souladu se zásadami „významně nepoškozovat“. a) Počet dnů, do nichž lze požádat o vysvětlení: 18 dnů před uplynutím lhůty pro podávání nabídek. b) Veřejný zadavatel odpoví na každou žádost o objasnění nebo informace týkající se zadávací dokumentace nejméně 10 dnů před uplynutím lhůty pro podávání nabídek, pokud jsou žádosti podány ve lhůtě stanovené v kapitole I.3 v délce 18 dnů. Veškerá žádost o objasnění musí být předložena v SEAP www.e-licitatie.ro Vypracování/aktualizace obecného územního plánu obce Radauti ve formátu GIS se stala nezbytnou v souvislosti se zvláštními právními předpisy, které vyžadují aktualizaci dokumentace/pravidel územního plánování platných nejvýše deset let v souladu s článkem 46 zákona č. 350/2001 o územním plánování a urbanismu, opětovně zveřejněného, ve znění pozdějších předpisů. Veřejný zadavatel plánuje dokončit investiční cíl do 20 měsíců ode dne podpisu smlouvy o veřejné zakázce. Předmětem zakázky je vypracování urbanistické dokumentace, konkrétně obecného územního plánu obce Radauti a transpozice do informačního systému GIS. Výše uvedená urbanistická dokumentace bude vypracována v souladu s rámcovým obsahem stanoveným: • vyhláška MLPAT č. 21/N/2000, kterou se schvaluje technický předpis „Příručka pro tvorbu a schvalování předpisů místního územního plánování“; • M.L.P.A.T. vyhláška č. 13/N/1999, kterou se schvaluje „Pokyn k metodice vypracování a rámcovému obsahu obecného územního plánu“; • Vyhláška č. 233 ze dne 26. února 2016, kterou se schvalují metodické normy pro uplatňování zákona č. 350/2001 Sb., o územním plánování a územním plánování a o rozvoji a rozvoji dokumentace územního plánování • Vyhláška ministra pro rozvoj, veřejné práce a správu č. 999/2022 Sb., kterou se schvalují zvláštní pokyny – Podmínky přístupu k evropským fondům souvisejícím s národním plánem pro oživení a odolnost v rámci výzev k předkládání projektů NRRP/2022/C10, složka 10 – Místní fond.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
required
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/02/2024 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Experienta expertilor cheie-5.Studii de istorie urbană – G5 si atestat de catre Ministerul Culturii
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
770,000.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: FIDA SOLUTIONS
Poštovní adresa:
Obec: Baia Mare
PSČ: 430155
Země:
Úřední název: REDV BIROU DE ARHITECTURĂ ŞI URBANISM
Poštovní adresa:
Obec: Constanta
PSČ: 900697
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.