Publications Office of the EU
Itálie-Turín: Služby muzeí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Itálie-Turín: Služby muzeí

  • Zveřejněno
    11/12/2015
  • Lhůta
    26/01/2016
  • Otevírání nabídek
    28/01/2016
  • Udělení zakázky
    26/02/2016
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministero dei Beni e delle Attività Culturali e del Turismo — Polo Museale del Piemonte
Místo plnění
NUTS code: ITC16 Cuneo
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
92521000 Služby muzeí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
172,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
CIG 65050129B6
Popis

Svolgimento attività di gestione e valorizzazione del Castello di Serralunga d'Alba (CN).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/01/2016 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
172,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Barolo & Castles Foundation
Poštovní adresa: Piazza Falletti
Obec: Barolo
PSČ: 12060
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.