Publications Office of the EU
Dánsko-Kodaň: Provozování závodních jídelen a jiných jídelen pro vyhrazené zákazníky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Dánsko-Kodaň: Provozování závodních jídelen a jiných jídelen pro vyhrazené zákazníky

  • Udělení zakázky
    24/11/2016
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Místo plnění
NUTS code: DK011 Byen København
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK011 Byen København
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55511000 Provozování závodních jídelen a jiných jídelen pro vyhrazené zákazníky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
53,488,236.00 EUR
Číslo nabídky
220470-2016
Popis

Udbud af Det Sundhedsvidenskabelige Fakultets kantiner samt café på Blegdamsvej 3B og Universitetsparken 2-4, 2200 København N.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
53,488,236.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Compass Group A/S (Chartwells)
Poštovní adresa:
Obec: Albertslund
PSČ:
Země: DNK
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.