Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Elektrická energie

  • Zveřejněno
    31/01/2023
  • Lhůta
    27/02/2023
  • Zrušeno
    27/03/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
451 Jednostek PGL LP (Nabywców), wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, w imieniu których działa Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych, zwane dalej CKPŚ lub Pełnomocnik, na mocy udzielonych pełnomocnictw
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL Polska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
DZ.270.3.2023
Popis

1.Przedmiotem zamówienia jest: dostawa energii elektrycznej dla Jednostek PGL LP wymienionych w Załączniku nr 1 do SWZ Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w:
• SWZ;
• Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ;
• Projektowanych postanowieniach umowy stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ;
• Projektowanych postanowienia umowy odkupu energii OZE stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ;
• Wykazach punktu poboru energii - Załącznik Nr 3 do SWZ.
3. W wyniku niniejszego postępowania zostaną zawarte 2 umowy pomiędzy CKPŚ i Wykonawcą – jedną na dostawę energii dla jednostek PGL LP a druga na odkup energii z OZE.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: 451 Jednostek PGL LP (Nabywców), wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, w imieniu których działa Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych, zwane dalej CKPŚ lub Pełnomocnik, na mocy udzielonych pełnomocnictw
Národní registrační číslo: 7010041263
Poštovní adresa: ul. Kolejowa 5/7
Obec: Warszawa
Kód NUTS: PL
PSČ: 01-217
Země: POL
Kontaktní osoba: Agnieszka Bagińska - Gorczyca
Hlavní adresa: https://www.ckps.lasy.gov.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/02/2023 10:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.