Publications Office of the EU
Česko-Hradec Králové: Sociální péče a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Hradec Králové: Sociální péče a související služby

  • Zveřejněno
    11/10/2019
  • Lhůta
    27/11/2019
  • Udělení zakázky
    18/12/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Královéhradecký kraj
Místo plnění
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85300000 Sociální péče a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,443,320.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,443,320.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem zakázky bude závazek veřejné služby spočívající v poskytování služby sociální prevence sociální rehabilitace podporující rozvoj dovedností potřebných pro samostatné vedení domácnosti a pracovní uplatnění pro osoby s mentálním postižením a duševním onemocněním ambulantní formou v Rychnově nad Kněžnou a terénní formou pro region Rychnovsko s požadovanou minimální kapacitou pro 6 uživatelů. Blíže viz zadávací dokumentace.

Metoda podání
Elektronicky:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Veřejná zakázka je zadávána ve zjednodušeném režimu dle § 129 ZZVZ.
Odhadovaná hodnota
6,443,320.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
6,443,320.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: Pferda z.ú.
Poštovní adresa: Panská 79
Obec: Rychnov nad Kněžnou
PSČ: 516 01
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.