Publications Office of the EU
Bulharsko-Sredets: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Sredets: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy

  • Zveřejněno
    24/11/2017
  • Lhůta
    02/01/2018
  • Otevírání nabídek
    03/01/2018
  • Udělení zakázky
    27/02/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Община Средец
Místo plnění
NUTS code: BG341 Бургас
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG341 Бургас
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
164,630.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
164,630.00 BGN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

„Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва: „Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва:
1.1. Общинска транспортна схема:
а) междуселищни линии;
б) градски линии.
1.2. Областната транспортна схема.
1.3. Републиканската транспортна схема;
като маршрутните разписания за всяка една транспортна схема са подробно описани в Приложение № 1 от документацията за участие в настоящата обществена поръчка.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Община Средец
Národní registrační číslo: 000056878
Poštovní adresa: пл. „България“ № 8
Obec: Бургас
Kód NUTS: BG341
PSČ: 8300
Země: BGR
Kontaktní osoba: инж. Маргарита Стойчева
Hlavní adresa: www.sredets.bg
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/01/2018 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
164,630.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
164,630.00 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: „Диана 98 ЕООД
Poštovní adresa: ул. „Странджа“ № 12
Obec: Камено
PSČ: 8120
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.