Publications Office of the EU
Německo-Villingen-Schwenningen: Elektrické zdroje světla a svítidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Villingen-Schwenningen: Elektrické zdroje světla a svítidla

  • Zveřejněno
    27/05/2017
  • Lhůta
    22/06/2017
  • Otevírání nabídek
    22/06/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Villingen-Schwenningen
Místo plnění
NUTS code: DE136 Schwarzwald-Baar-Kreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE136 Schwarzwald-Baar-Kreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
31500000 Elektrické zdroje světla a svítidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
35/2017
Popis

Lieferung von LED-Straßenleuchten.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Stadt Villingen-Schwenningen
Poštovní adresa: Marktplatz 1
Obec: Villingen-Schwenningen
Kód NUTS: DE136
PSČ: 78054
Země: DEU
Kontaktní osoba: RefEBM – Vergabestelle
Hlavní adresa: www.villingen-schwenningen.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/06/2017 10:45
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.