Publications Office of the EU
Itálie-Novellara: Vozidla pro lisování odpadků - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Novellara: Vozidla pro lisování odpadků

  • Zveřejněno
    16/11/2017
  • Lhůta
    22/12/2017
  • Otevírání nabídek
    22/12/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
S.A.BA.R. Servizi Srl
Místo plnění
NUTS code: IT Italia
Sídlo kupujícího
NUTS code: IT Italia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144512 Vozidla pro lisování odpadků
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
380,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
118/2017
Popis

Fornitura di n. 2 monoperatori a 3 assi per la raccolta differenziata stradale di carta e plastica a cassonetto.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: S.A.BA.R. Servizi Srl
Národní registrační číslo: 02460240357
Poštovní adresa: Levata 64
Obec: Novellara
Kód NUTS: IT
PSČ: 42017
Země: ITA
Kontaktní osoba: Marco Pellacani
Hlavní adresa: http://www.sabar.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/12/2017 14:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
380,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.