Publications Office of the EU
Finsko-Helsinky: Údržba výtahů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finsko-Helsinky: Údržba výtahů

  • Zveřejněno
    01/10/2019
  • Lhůta
    04/11/2019
  • Otevírání nabídek
    05/11/2019
  • Udělení zakázky
    01/03/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Senaatti-kiinteistöt
Místo plnění
NUTS code: FI Suomi/Finland
Sídlo kupujícího
NUTS code: FI Suomi/Finland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50750000 Údržba výtahů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
180,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,022,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
10
Číslo nabídky
SEN/621/2019
Popis

Hankinnan kohteena on Senaatti-kiinteistöjen Etelä-, Itä- ja Länsi-Suomen (tilaaja) alueiden
Hissien, nosto-ovien, liukuporttien ja nostopuomien vuosihuollot (määräaikaishuollot).
Hankinta on jaettu 10 osaan:
— hissit Etelä-Suomi, osa-alue 1
— hissit Etelä-Suomi, osa-alue 2
— hissit Etelä-Suomi, osa-alue 3
— hissit Etelä-Suomi, osa-alue 4
— nosto-ovet, -puomit, likuportit, Etelä-Suomi, osa-alue 5
— nosto-ovet. -puomit, liukuportit, Etelä-Suomi, osa-alue 6
— hissit Itä-Suomi, osa-alue 7
— nosto-ovet, -puomit, liukuportit, Itä-Suomi, osa-alue 8
— hissit Länsi-Suomi, osa-alue 9
— nosto-ovet, -puomit, liukuportit, Länsi-Suomi, osa-alue 10.
Tarjoajat voivat tarjota yhtä (10 tai useampaa osa-aluetta.
Osa-alueiden 1—4 osalta toimittaja voi saada enintään kaksi (2) osa-aluetta. Voittaja saa valita haluamansa kaksi (2) osa-aluetta, joissa on voittaja.
Hankinnan kohde ja sitä koskevat vaatimukset on kuvattu tarkemmin tämän tarjouspyynnön liitteissä.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tarjouspalvelu.fi/hanki?id=225788&tpk=63419cb4-53e4-4c6a-add7-24a9f4533769
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/11/2019 00:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.