Publications Office of the EU
Německo-Hohenroth: Opláštění budov - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Hohenroth: Opláštění budov

  • Zveřejněno
    03/10/2018
  • Lhůta
    24/10/2018
  • Otevírání nabídek
    24/10/2018
  • Udělení zakázky
    11/12/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeinde Hohenroth
Místo plnění
NUTS code: DE266 Rhön-Grabfeld
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE266 Rhön-Grabfeld
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45223220 Opláštění budov
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,351,260.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,226,272.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Rohbauarbeiten

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Verwaltungsgemeinschaft Bad Neustadt an der Saale
Poštovní adresa: Goethestr. 1
Obec: Bad Neustadt an der Saale
Kód NUTS: DE266
PSČ: 97616
Země: DEU
Kontaktní osoba: Franz-Josef Schmitt
Hlavní adresa: http://www.vgbadneustadt.rhoen-saale.net
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/10/2018 10:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,351,260.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
2,226,272.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Glöckle Bauunternehmung GmbH
Poštovní adresa: Wirsingstr. 15
Obec: Schweinfurt
PSČ: 97424
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.