Publications Office of the EU
Itálie-Turín: Řízení rizik, hotovosti a likvidity - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Turín: Řízení rizik, hotovosti a likvidity

  • Zveřejněno
    29/01/2019
  • Lhůta
    12/03/2019
  • Otevírání nabídek
    13/03/2019
  • Udělení zakázky
    22/03/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Città di Torino – Area appalti ed economato — Servizio affari generali normative forniture e servizi
Místo plnění
NUTS code: ITC11 Torino
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITC11 Torino
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66600000 Řízení rizik, hotovosti a likvidity
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
24,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
23,700,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Affidamento del servizio di tesoreria.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.acquistinretepa.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/03/2019 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
24,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
23,700,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Unicredit S.p.A.
Poštovní adresa: Piazza Gae Aulenti 3, Tower A
Obec: Milano
PSČ: 20121
Země: ITA

Úřední název: Unimatica S.p.A.
Poštovní adresa: Via Cristoforo Colombo 21
Obec: Bologna
PSČ: 40131
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.