Publications Office of the EU
Německo-Parchim: Komunikační sítě - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Parchim: Komunikační sítě

  • Zveřejněno
    18/02/2019
  • Lhůta
    04/03/2019
  • Udělení zakázky
    19/07/2019
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landkreis Ludwigslust-Parchim – vertreten durch: Landrat Stefan Sternberg
Místo plnění
NUTS code: DE80O Ludwigslust-Parchim
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE80O Ludwigslust-Parchim
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32412000 Komunikační sítě
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01 EUR
Číslo nabídky
2019020013
Popis

Der Auftraggeber beabsichtigt, zur Versorgung aller Bürger und Gewerbetreibenden in näher bezeichneten Teilgebieten im Projektgebiet Plau am See mit breitbandigen Telekommunikationsdiensten den Bau und Betrieb eines flächendeckenden Hochgeschwindigkeitsnetzes sowie die Erbringung von Endkundendienstleistungen im Projektgebiet in Auftrag zu geben. Einzelheiten entnehmen Sie bitte der dem Begleitdokument zur Bekanntmachung des Landkreises Ludwigslust Parchim – Projektgebiet Boizenburg – Vergabenummer 2019020013 (herunterzuladen unter [https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXSQYY6YYY1/documents]).

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXSQYY6YYY1
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
0.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Wemacom Breitband GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Schwerin
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.