Publications Office of the EU
Portugalsko-Lisabon: Lodě a čluny - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Lisabon: Lodě a čluny

  • Zveřejněno
    05/02/2020
  • Lhůta
    27/07/2020
  • Udělení zakázky
    28/01/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Transtejo - Transportes Tejo, S. A.
Místo plnění
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34512000 Lodě a podobná plavidla pro přepravu zboží nebo osob
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
57,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
52,440,000.00 EUR
Číslo nabídky
006/2020 - DJC/TT
Popis

Concurso Público Internacional para aquisição de dez navios elétricos para a Transtejo, S. A.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Transtejo - Transportes Tejo, S. A.
Národní registrační číslo: 500723770
Poštovní adresa: Terminal Fluvial do Cais do Sodré, rua da Cintura do Porto de Lisboa
Obec: Lisboa
Kód NUTS: PT170
PSČ: 1249-249
Země: PRT
Hlavní adresa: www.ttsl.pt
Elektronicky:
http://pt.vortal.biz
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
57,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
52,440,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Astilleros Gondan, S. A.
Poštovní adresa: Puerto de Figueras, s/n
Obec: Castropol
PSČ: 33794
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.