Publications Office of the EU
Česká republika-Praha: Činidla a kontrastní látky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česká republika-Praha: Činidla a kontrastní látky

  • Zveřejněno
    24/04/2018
  • Lhůta
    21/05/2018
  • Otevírání nabídek
    21/05/2018
  • Udělení zakázky
    17/12/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Nemocnice Na Homolce
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33696000 Činidla a kontrastní látky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
13,424,781.76 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
11,544,764.00 CZK
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
5/VZ/2018-OVZ
Popis

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek léčivých přípravků pro Nemocnici Na Homolce, a to po dobu 24 kalendářních měsíců od uzavření rámcové dohody.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Nemocnice Na Homolce
Národní registrační číslo: 00023884
Poštovní adresa: Roentgenova 37/2
Obec: Praha
Kód NUTS: CZ010
PSČ: 150 30
Země: CZE
Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Troníčková
Hlavní adresa: http://www.homolka.cz
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/05/2018 10:15
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.