Publications Office of the EU
Rumunsko-Bucuresti: Poradenské služby související s otázkami životního prostředí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Bucuresti: Poradenské služby související s otázkami životního prostředí

  • Zveřejněno
    16/09/2014
  • Lhůta
    30/10/2014
  • Zrušeno
    20/05/2015
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Zrušeno
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Asociatia Vatra
Místo plnění
NUTS code: RO31 Sud-Muntenia
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90713000 Poradenské služby související s otázkami životního prostředí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,346,141.90 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
PM 2014 GESDUR
Popis

Elaborarea si aprobarea a 2 planuri de management (1 plan de management integrat pentru ariile naturale protejate: ROSPA0108 Vedea – Dunare, Rezervatia Naturala Cama Dinu Pasarica si Rezervatia Naturala Ostrovul Gasca si 1 plan de management integrat pentru siturile Natura 2000: ROSPA0090 Ostrovu Lung – Gostinu si ROSCIOO88 Gura Vedei – Saica – Slobozia) prin realizarea tuturor studiilor necesare care stau la baza elaborarii celor 2 planuri de management.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Asociatia Vatra
Poštovní adresa: B-dul Unirii nr. 18, bl. 5B, sc. 1, et. 3, ap. 10, sector 4
Obec: Bucuresti
PSČ: 040107
Země: ROU
Kontaktní osoba: Asociatia Vatra
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
5,346,141.90 RON
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.