Publications Office of the EU
Francie-Bourges: Telekomunikační služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Bourges: Telekomunikační služby

  • Zveřejněno
    30/05/2018
  • Lhůta
    29/06/2018
  • Otevírání nabídek
    06/07/2018
  • Udělení zakázky
    23/07/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
SDIS 18 Cher
Místo plnění
NUTS code: FRB01 Cher
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRB01 Cher
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
64200000 Telekomunikační služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
260,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
197,609.52 EUR
Číslo nabídky
TELECOMS VPN
Popis

Services de transmission de données de type professionnel (internet, Vpn), services complémentaires d'accès au réseau public de téléphonie de type Trunk SIP

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_Mt_LTwkfy0
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/07/2018 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
260,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
197,609.52 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Adista sas
Poštovní adresa: 9 rue Blaise Pascal
Obec: Maxeville
PSČ: 54320
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.