Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Čištění bazénů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Čištění bazénů

  • Zveřejněno
    06/02/2014
  • Lhůta
    24/02/2014
  • Udělení zakázky
    29/05/2014
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90913200 Čištění bazénů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,950,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,720,000.00 EUR
Číslo nabídky
Licitación 6011400016
Popis

Contratación de un servicio de limpieza de los depósitos de la red y cochera de Puerta de Arganda.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
6,950,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
5,720,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Cobra Instalaciones y Servicios, S.A.
Poštovní adresa: c/ Cardenal Marcelo Spínola, 10
Obec: Madrid
PSČ: 28016
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.