Publications Office of the EU
Estonsko-Tallinn: Podpora funkcí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Estonsko-Tallinn: Podpora funkcí

  • Zveřejněno
    17/03/2023
  • Lhůta
    25/04/2023
  • Otevírání nabídek
    25/04/2023
  • Udělení zakázky
    09/06/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Místo plnění
NUTS code: EE Eesti
Sídlo kupujícího
NUTS code: EE Eesti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33180000 Podpora funkcí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
150,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
200,000.00 EUR
Číslo nabídky
248105
Popis

Vastavalt RHAD lisa 2 toodule.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Národní registrační číslo: 90006590
Poštovní adresa: Tervise tn 28
Obec: Tallinn
Kód NUTS: EE
PSČ: 13419
Země: EST
Kontaktní osoba: EGON MÜÜR
Hlavní adresa: http://www.lastehaigla.ee
Elektronicky:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/4334908/tenders
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/04/2023 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
150,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
200,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: aktsiaselts SEMETRON
Poštovní adresa:
Obec: Tallinn
PSČ: 10138
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.