Publications Office of the EU
Údržba rotačních elektrických generátorových zkušebních stolic letadel a příslušenství ve prospěch průmyslových leteckých dílen v Bretani, Clermont-Ferrandu, Cuers-Pierrefeu a 9. pluku letecké podpory (RSAM) Montaubanu v provozním stavu. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Údržba rotačních elektrických generátorových zkušebních stolic letadel a příslušenství ve prospěch průmyslových leteckých dílen v Bretani, Clermont-Ferrandu, Cuers-Pierrefeu a 9. pluku letecké podpory (RSAM) Montaubanu v provozním stavu.

  • Udělení zakázky
    07/06/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
MINARM/AIR/SIAé (Ministère des Armées)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50210000 Opravy, údržba a související služby týkající se letadel a dalšího zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,200,000.00 EUR
Číslo nabídky
22299MPF0P0L
Popis

Tato rámcová dohoda se týká údržby zkušebních stolic rotujících elektrických generátorů letadel a příslušenství v provozním stavu ve prospěch průmyslových leteckých dílen v Bretani (místo AIA BR - Lann-Bihoué), Clermont-Ferrand (AIA CF) v Cuers-Pierrefeu (AIA CP) a 9. podpůrného pluku Airmobile (RSAM) v Montaubanu. Tyto lavice se používají k ověření vlastností generátorů po údržbových pracích prováděných v dílně. Park se skládá z 11 kritických a nekritických laviček. Služby zahrnují: - údržba: preventivní údržba, paušální léčebná údržba, metrologické a rekalibrační operace a CVPO prováděné na lavicích, - nepaušální léčebná údržba, - opakované služby v cenové tabulce (odstranění, spánek, opětovné uvedení do provozu, reforma) - výjimečné služby (dodržování, úprava)

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: cost
Popis: Critère Prix et Valeur technique
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,200,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: TRESCAL
Poštovní adresa:
Obec: RUNGIS CEDEX
PSČ: 94523
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.