Publications Office of the EU
Švýcarsko-Curych: Poklopy vstupních šachet - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švýcarsko-Curych: Poklopy vstupních šachet

  • Zveřejněno
    13/08/2021
  • Lhůta
    24/09/2021
  • Otevírání nabídek
    24/09/2021
  • Udělení zakázky
    01/02/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Elektrizitätswerk der Stadt Zürich (ewz) Finanzen und Controlling Projekteinkauf, FEP
Místo plnění
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Sídlo kupujícího
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44423740 Poklopy vstupních šachet
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
980,639.52 CHF
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

ewz Zürich, Lieferung von Transportschachtdeckeln

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Elektrizitätswerk der Stadt Zürich (ewz) Finanzen und Controlling Projekteinkauf, FEP
Poštovní adresa: Tramstrasse 35
Obec: Zürich
Kód NUTS: CH0
PSČ: CH-8050
Země: CHE
Kontaktní osoba: Armin Mächler
Hlavní adresa: https://www.simap.ch
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/09/2021 23:59
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
980,639.52 CHF
Přidělení zakázky
Úřední název: GMS Technik GmbH
Poštovní adresa: Badstrasse 8
Obec: Baden
PSČ: 5400
Země: CHE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.