Publications Office of the EU
Německo-Ravensburg: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Ravensburg: Stavební práce

  • Zveřejněno
    12/04/2022
  • Lhůta
    10/05/2022
  • Otevírání nabídek
    10/05/2022
  • Udělení zakázky
    09/06/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Vermögen und Bau Baden-Württemberg Amt Ravensburg
Místo plnění
NUTS code: DE148 Ravensburg
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE148 Ravensburg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
50,385.26 EUR
Číslo nabídky
22-71115
Popis

Brandmeldeanlage

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabe.landbw.de/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/05/2022 11:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
50,385.26 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: elektro stotz GmbH + Co KG
Poštovní adresa: Schmalegger Straße 21
Obec: Ravensburg
PSČ: 88213
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.