Publications Office of the EU
Itálie-Řím: Mimoústavní sociální péče - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Řím: Mimoústavní sociální péče

  • Zveřejněno
    22/11/2019
  • Lhůta
    10/01/2020
  • Otevírání nabídek
    13/01/2020
  • Udělení zakázky
    23/02/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Città metropolitana di Roma capitale — Sviluppo strategico — Soggetto aggregatore
Místo plnění
NUTS code: ITI43 Roma
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITI43 Roma
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85312000 Mimoústavní sociální péče
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,985,775.96 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,795,347.09 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Servizio di assistenza specialistica di tipo educativo agli alunni diversamente abili residenti nel Comune di Nettuno e frequentanti le scuole dell’infanzia, primarie e secondarie di primo grado statali e paritarie — PA S07/19/SUA — CIG: 8088580B5D.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Città Metropolitana di Roma Capitale — Sviluppo strategico — Soggetto aggregatore
Poštovní adresa: Viale Giorgio Ribotta 41/43
Obec: Roma
Kód NUTS: ITI43
PSČ: 00144
Země: ITA
Kontaktní osoba: dott.ssa Nunzia Ciuffreda
Hlavní adresa: http://cittametropolitanaroma.it
Elektronicky:
https://portalegare.cittametropolitanaroma.it/portale/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/01/2020 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,985,775.96 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,795,347.09 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Massimiliano Kolbe soc coop soc
Poštovní adresa:
Obec: Anzio
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: Consorzio Terzo Settore Società di Servizi Sociali
Poštovní adresa:
Obec: Volla
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: Cosmopolitan Società Cooperativa Sociale
Poštovní adresa:
Obec: Volla
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.