Publications Office of the EU
F-Grenoble: Výkopové a zemní práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Grenoble: Výkopové a zemní práce

  • Zveřejněno
    26/03/2011
  • Lhůta
    09/05/2011
  • Udělení zakázky
    07/10/2011
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: FRK24 Isère
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45112000 Výkopové a zemní práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
7,777,873.00 EUR
Číslo nabídky
11-906-234
Popis

Les travaux comprennent:
— travaux préliminaires: mise en sécurité du chantier, démolition et déconstruction de voirie et petits ouvrages,
— travaux de voirie: terrassements, bordures, caniveaux, chaussées, revêtements d'îlots et structure des trottoirs,
— travaux de réseaux humides: assainissement, grilles avaloirs, regards de visite, piquage sur les collecteurs principaux,
— travaux de réseaux secs: tranchées, fourreaux, regards, grillages avertisseurs,
— travaux de génie civil: murs et murets, massifs de Signalisation Lumineuse Tricolore et d'éclairage public, massifs pour signalisation de police et de jalonnement, chambres de tirage standard et spécifiques,
— travaux de signalisation: signalisation verticale et horizontale de police,
— travaux de préparation à la plantation des arbres, (fosses et mélange terres pierres).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
7,777,873.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: groupement SCREG (mandataire) / Colas / Carron / Biasini
Poštovní adresa: 32 rue de la Paix BP 217
Obec: Échirolles Cedex
PSČ: 38432
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.