Publications Office of the EU
„Dodávky koncentrovaných krmiv – ječmen, oves, pšenice, kukuřice, slunečnice“ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

„Dodávky koncentrovaných krmiv – ječmen, oves, pšenice, kukuřice, slunečnice“

  • Udělení zakázky
    28/03/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ОБЩИНА ВАРНА
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG331 Варна
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
03114200 Pícniny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
30,000.00 BGN
Číslo nabídky
330013
Popis

Dodání koncentrovaného krmiva – ječmene, ovsa, pšenice, kukuřice a slunečnice pro potřeby „ZoParku – SO“ obci Varna by mělo proběhnout během provádění objednávky.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Kód CPV

03114200 - Pícniny

03200000 - Obiloviny, brambory, zelenina, ovoce a ořechy

03211000 - Obiloviny

03210000 - Obiloviny a brambory

50000000 - Opravy a údržba

Způsob zadání zakázky
най- ниска цена
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
30,000.00 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: МЕЛХРАН ЕООД
Poštovní adresa:
Obec: гр. Стара Загора
PSČ: 6000
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.