Publications Office of the EU
Německo-Garmisch-Partenkirchen: Stavba střešních konstrukcí a pokládka střešních krytin a pomocné práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Garmisch-Partenkirchen: Stavba střešních konstrukcí a pokládka střešních krytin a pomocné práce

  • Zveřejněno
    25/05/2021
  • Lhůta
    24/06/2021
  • Zrušeno
    07/07/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
LongLeif GaPa gemeinnützige GmbH
Místo plnění
NUTS code: DE21D Garmisch-Partenkirchen
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE21D Garmisch-Partenkirchen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45261000 Stavba střešních konstrukcí a pokládka střešních krytin a pomocné práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
VE 10 - Zimmerer und Spenglerarbeiten
Popis

Longleif SeniorenWohnen Altes Finanzamt – VE 10 Zimmerer und Spenglerarbeiten.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/1A9AA72F-5A9F-447E-BA51-48152EC71AF5
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/06/2021 09:45
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.